برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
 • به وب سایت ما خوش آمدید
 • تماس با ما:02633403409 - 09128665220
  طرز کار دزدگیر اماکن

  طرز کار دزدگیر اماکن

  طرز کار دزدگیر اماکن
  طرز کار دزدگیر اماکن

  در حالت غیر فعال تمامی چشمی ها و تلفن کننده از طریق دستگاه مرکزی تغذیه می شوند و باطری پشتیبان نیز شارژ میشود بعد اینکه دستگاه توسط ریموت فعال شد و در حالت مسلح قرار گرفت.

  در صورت تحریک یک چشمی یا مگنت در و یا هر حسگر دیگری که به دستگاه مرکزی متصل است. بلافاصله ولتاژ لازم برای تحریک تلفن کننده و به صدا در آوردن آژیر داخلی و روشن شدن لامپ فلاشر به ترمینال مربوط اعمال میشود و چراغ زونی که تحریک شده است. روی تابلو چشمک میزند. سیگنال آژیر نیز به بلندگوی بیرونی فرستاده میشود.

  صدای آژیر در صورت تحریک نشدن دوباره بعد از مدت زمان تنظیم شده (با استفاده از کاتولوگ دستگاه) خود به خود قطع میشود. برای قطع صدای آژیر در هر زمان دلخواه باید از ریموت کنترل دستگاه استفاده کرد.

  برای طراحی یک سیستم اعلام سرقت باید مراحل زیر انجام شود:

  بازید از منطقه نصب

  در صورت آمادگی محل برای تعیین و سایر تجهیزات بازدید میشود. در غیر این صورت از نقشه های موجود برای طراحی استفاده میگردد. در تهیه نقشه باید زون بندی ساختمان انجام شود. برای مثال طبقه یک را تحت عنوان زون یک و طبقه دوم را به عنوان زون دو و همینطور الی آخر زون بندی می شود.

  اجرای عملیات سیم کشی با رعایت محرمانه بودن اطلاعات سیم کشی، سیم های مناسب را بصورت تو کار داخل یا داخل کانال پلاستیکی قرار می دهیم. در سیم کشی اعلام سرقتهای خانگی و سیستم های کوچک از سیم های دو زوج و سه زوج استفاده میگردد که حداقل مقطع بکار رفته در ایت سیستم هاست. برای فواصل بیشتر از ۵۰ متر باید از سیمهای با مقطع بالاتر استفاده شود تا افت ولتاژ در طول سیم باعث ایجاد مشکلی در کار قطعات نشود.

  دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  در خواست مشاوره

  این مکان مجهز به دوربین می باشد

  فروش و نصب دوربین مدار بسته در کرج و تهران 

  شماره تماس : 02633403409

  همراه: ۸۶۶۵۲۲۰-۰۹۱۲

  مطالب تصادفی

  بالا