برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
 • به وب سایت ما خوش آمدید
 • تماس با ما:02633403409 - 09128665220
  دوربین مدار بسته در تهران

  دوربین مدار بسته در تهران

  خرید دوربین مدار بسته در تهران

  دوربین های مدار بسته دارای مدل های متنوعی اند که بنابر کاربرد شکل ظاهری، زاویه حرکتی و فرم حرکتی آنها میباشد. عموما دوربین های مدار بسته مستقل از مدل شان به سه دسته آنالوگ، تحت شبکه و دو منظوره تقسیم میشود.

  این تقسیم بندی بر اساس نحوه انتقال اطلاعات دوربین به مرکز کنترل صورت گرفته است. پر کاربردترین مدل های دوربین مدار بسته از نظر شکل ظاهری شامل دوربین های دام، جعبه ای و استوانه ای و از نظر نوع عملکرد: گردان، حرارتی، دید در شب و … است.

  برای محیط هایی که نیاز به دید ۳۶۰ درجه و کامل وجود دارد، دوربین های گردان مناسب است. دوربین های دید در شب نیز امکان ضبط تصاویر در تاریکی را فراهم میکنند. هر نمونه از دوربین های ذکر شده در صورتی که دارای پوشش محافظتی در برابر نفوذ آب باشد.

  را میتوان در فضای بیرونی مورد استفاده قرار داد. فضای مورد استفاده از دوربین مدار بسته به بیرون و یا داخل محدود نمیشود. علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان دوربین مدار بسته درج نموده اند،

  توصیه میکنیم راهنمای انتخاب دوربین مدار بسته را مشاهده نمایید تا بهترین انتخاب را در میان انواع دوربین مدار بسته با توجه به کارایی لازم آن برای شما بین فروشندگان استان تهران داشته باشید.

  فروشندگان انواع دوربین مدار بسته

  اینکه فروشندگان دوربین مدار بسته در استان تهران چه نوعی دوربین و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند عاملی تاثیر گذار در خرید خواهد بود. همواره میتوان در سایت ساختمون قیمت انواع دوربین مدار بسته را در بین فروشندگان شهرهای استان تهران با هم مقایسه کرد. و بهترین انتخاب را در بین انواع دوربین مدار بسته انجام داد.

  ساعات کار دفتر” ۹ صبح تا ۵ بعداظهر

  شماره تماس: ۶۶۴۷۸۳۴۰ ۰۲۱

  شماره همراه: ۸۶۶۵۲۲۰ ۰۹۱۲

  برای بازدید سایت اینجا کلیک کنید.

   

  دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  در خواست مشاوره

  این مکان مجهز به دوربین می باشد

  فروش، نصب و تعمیر دوربین مدار بسته

  شماره کرج: 33403409 026

  شماره تهران: 66478340 021

  همراه: 8665220 0912

  مطالب تصادفی

  بالا