برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
 • به وب سایت ما خوش آمدید
 • تماس با ما:02633403409 - 09128665220
  انتخاب بهترین دزدگیر اماکن

  انتخاب بهترین دزدگیر اماکن

  دزدگیر اماکن دستگاهی است که برای جلوگیری از سرقت استفاده می شود. دستگاه های دزدگیر بهترین گزینه برای تامین امنیت محل زندگی یا محل کار در مواقعی که حضور نداریم می باشد.

  معمولا دزدگیر ها خصوصیاتی را باید داشته باشند که مهم ترین آن خصوصیات در این مقاله مورد بحث قرار خواهد گرفت.

  پارامتر های مهم در دزدگیر اماکن
  • پایداری کارکرد و عدم خطا در کارکرد

  مهم ترین گزینه در انتخاب نوع و برند سیستم دزدگیر، عدم وجود خطا و پایداری در کارکرد می باشد. دستگاه های دزدگیری که دارای خطای اضافی یا به اصطلاح آژیر خطا می باشند قابل اطمینان نیستند و در موقع سرقت واقعی، به چشم چوپان دروغگو به آن ها نگاه می شود. این خصوصیت مهم ترین خصوصیت دزدگیر اماکن می باشد.

  دستگاه دزدگیر اماکن حتی اگر از آپشن های بسیاتر کمی برخوردار باشد اما قابل اتکا و بدون آژیر خطا کار کند بسیار بهتر از دستگاهی می باشد که دارای آپشن های بسیار زیاد و دارای خظا است.

  قابلیت زون و منطقه بندی سنسورها و چشمی دزدگیر از خصوصیات دیگر دزدگیر اماکن می باشد. هر چه دستگاه ما در تفکیک منطقه ها برای نصب سنسورها باز باشد در مواقع آلارم و با عیب یابی بسیار راحت تر می توان به منطقه به روز مشکل دسترسی پیدا کرذ.

  • قابلیت زون بندی و یا منطقه بندی

  قابلیت زون بندی و منطقه بندی سنسورها و چشمی های دزدگیر از دیگر خصوصیات دزدگیر اماکن می باشد. هر چه دستگاه ما در تفکیک منطقه ها برای نصب سنسورها باز باشد در مواقع آلارم و یا عیب یابی بسیار راحت تر می توان به منطقه بروز مشکل دسترسی پیدا نمود.

  • قابلیت نصب سنسورهای بی سیم

  در مواقعی که به هر دلیلی قابلیت سیم کشی وجود ندارد و یا کار فرما در خواست نصب سیستم به صورت بی سیم را دارد نیاز پیدا می کنیم که سنسورهایی را به سیستم دزدگیر متصل کنیم که این سنسورها بی سیم باشند. در این شرایط باید دستگاه دزدگیر اماکن قابلیت نصب سنسورهای بی سیم را داشته باشد.

  • قابلیت کنترل از طریق موبایل

  با توجه به همه گیر شدن استفاده از موبایل در جوامع بشری، این قابلیت که دستگاهی را بتوان با موبایل کنترل کرد دور از ذهن به نظر نمی رسد، در حال حاضر دستگاه های دزدگیر اماکنی که تحت برندهای معتبر ساخته می شوند همگی قابلیت نصب سیم کارت در تلفن کننده دزدگیر (تلفن کننده دزدگیر کلاسیک) و هم چنین قابلیت کنترل از طریق نرم افزار موبایل را دارا می باشند.

  • ضد کپی بودن ریموت

  با توجه به کاربرد دستگاه های دزدگیر برای تامین امنیت اماکن می توان گفت که اولین موردی که باید دارای امنیت بالا باشد خود دستگاه دزدگیر می باشد. اخیرا ریموت های دستگاه های دزدگیر به راحتی حتی با دستگاه های غیر پیشرفته، قابل جعل و کپی می باشند ولی ریموت هایی که به صورت گیگا کد تعریف می شوند به هیچ وجه قابل کپی نیستند. همیشه از دستگاه دزدگیری استفاده کنید که از ریموت های گیگا کد را پشتیبانی می کند.

  • قابلیت کنترل پیامکی یا کنترل از طریق خط تلفن

  در دستگاه های دزدگیر روش های مختلف برای فعال و غیر فعال کردن سیستم دزدگیر وجود دارد این کار توسط ریموت کنترل (لوازم جانبی دزدگیر کلاسیک)، کی پد و SMS و تماس تلفنی قابل انجام می باشد. در مواقعی که ریموت گم می شود و یا شخص ثالثی نیاز به ورود به محل دارد ما می توانیم دستگاه دزدگیر را از طریق SMS از راه دور فعال کنیم.

  دزدگیر های اماکن یکی از تجهیزات امنیتی می باشند که می توانند تا حد زیادی امنیت محیط را برقرار کنند بخاطر داشته باشید که برای پیاده سازی کامل امنیت محیط دزدگیر به تنهایی کافی نمی باشد و می بایست در کنار دزدگیر سیستم دوربین مدار بسته نیز راه اندازی شود.

   

   

  دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  در خواست مشاوره

  این مکان مجهز به دوربین می باشد

  فروش و نصب دوربین مدار بسته در کرج و تهران 

  شماره تماس : 02633403409

  همراه: ۸۶۶۵۲۲۰-۰۹۱۲

  مطالب تصادفی

  بالا